Nowa Škoda Yeti może być Twoja!

Podobno Yeti nie można oswoić. Ale Škodę Yeti już tak. Szczególnie w miejskich warunkach. Model ten pokochają zarówno panie, jak i panowie. Za co? Za sportowy, ale elegancki design, za komfort użytkowania, za nowoczesne rozwiązania i wiele więcej. Bo w nowej Škoda Yeti, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jaka jest Škoda Yeti?

Škoda Yeti to wyjątkowy samochód, który będzie pasował każdemu. Nieważne czy jesteś głową rodziny i potrzebujesz dużego samochodu z miejscem na bagaże oraz miękkimi siedzeniami dla dzieci, czy też jesteś żywiołową młodą kobietą, która uwielbia zakupy i długie wycieczki samochodowe. Model ten został stworzony z myślą o wszystkich jego użytkownikach.

Charakteryzuje go przestronne wnętrze w którym wygodnie będzie kierowcy i pasażerom. Posiada również pojemny bagażnik (450/1760L), który zmieści nawet duże ładunki. Do tego w środku znajdziemy mnóstwo praktycznych schowków, dzięki którym w samochodzie zawsze będzie panował porządek. Nie zapomniano również o zapewnieniu bezpieczeństwa. Mamy więc system, który stabilizuje tor jazdy, a także aż 9 poduszek bezpieczeństwa, które chronią przed uderzeniami z każdej strony.

Posiada również specjalne nowinki technologiczne, jak choćby system, który na podstawie stylu jazdy może ocenić, czy kierowca jest zmęczony i sugeruje w odpowiednim momencie zrobienie przerwy. Škoda Yeti ma także asystenta parkowania oraz system zabezpieczający przed stoczeniem się samochodu ze wzniesienia. A to tylko kilka przykładów wyposażenia nowej Škody Yeti. Pełną listę znajdziecie w każdym autoryzowanym salonie Škody.

 

141513894992720600

 

Oswój Yeti

Każdy z nas jest inny, dlatego też chcemy mieć możliwość dostosowania auta do naszych potrzeb. W tym modelu możesz to robić do woli. Dostępnych jest wiele możliwych konfiguracji, które przyczynią się do zwiększenia komfortu użytkowania Škody Yeti. Możesz wybrać nie tylko kolor lakieru czy tapicerki, lecz także ilość poduszek powietrznych, opcje zagospodarowania przestrzeni bagażowej, różną stylistykę felg, a także nowoczesne rozwiązania Audio.

Skoda wprowadziła również w tym modelu rozwiązania dla osób ceniących sobie design, nowoczesny styl i indywidualne rozwiązania. Do Skody Yeti możesz wybrać inny kolor dachu niż pozostała część samochodu. Dzięki temu będzie się ona wyróżniała i bez problemu znajdziesz ją na największym parkingu w miejskiej dżungli.

Škoda Yeti w promocji Kredyt Niskich Rat

Marka Škoda, wraz z Volkswagen Bank, przygotowała dla wszystkich odwiedzających salony specjalną promocję. Kredyt Niskich Rat to wyjątkowa okazja, która umożliwia zakup nowej Škody Yeti z roku 2014 przy atrakcyjnych warunkach finansowania. Pozwala to na zakup tego wyjątkowego samochodu bez żadnych wyrzeczeń. Po pierwsze wybierasz okres kredytowania.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą : http://www.auto-wimar.pl/

Źródło: Auto Wimar / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: