Nowa Octavia bez kamuflażu

Skoda dosyć mocno walczyła z utrzymaniem tajemnicy w sprawie nowego modelu. Czeski liftback pod nazwą Octavia ma zaprezentować się światu dopiero w listopadzie. Chyba się nie udało…

Plotki głoszą, że Skoda ciągle testuje swoje prototypowe rozwiązania i nadwozie ważnego filaru marki nie jest jeszcze skończone. Patrząc na zdjęcia z czeskich dróg ten wniosek się potwierdza, ponieważ nadwozie Octavii nie wygląda na ostateczne. Sporo w nich dziwnych linii i uszkodzeń (?).

octavia 1 1024x576

Karoseria nie ma jednak kamuflażu więc można zaryzykować i wyobrazić sobie jak auto będzie wyglądać. Przypomina mi ona trochę Volvo, zwłaszcza tył samochodu. Z przodu to prawie Superb, chociaż grill i atrapa chłodnicy są jakby większe.

Auto specjalnie pomalowano na srebrny kolor, który sporo ukrywa. Fajne jednak są 18-calowe koła. A Wam jak się podoba?

octavia 3 1024x576

No cóż, przeciek jest dość spory, ale i tak musimy poczekać na prezentację zaplanowaną na 11 listopada, która odsłoni wizję liftbacka. Octavia kombi zapewne kilka miesięcy później.

Źródło: Motor1.com / Garáž.cz

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: