Nowa marka ze Szwajcarii – Piech

Jeśli świta Wam w głowie nazwisko Piech, to nie musicie się martwić. Syn legendarnego Ferdynanda postanowił stworzyć nową markę wykorzystując własne nazwisko. Ma być ekologicznie i sportowo.

Pierwszym efektem prac ma być Piech Mark Zero. Opływowe nadwozie, sportowy sznyt może sprawić, że dwudrzwiowe coupe może zawirować na rynku małych i szybkich aut. Oczywiście marka Piech nie będzie popularna, ale przecież właśnie na małych manufakturach czy fabrykach zarabia się najwięcej.

Piech 3 1 1024x661

Za sukces nowej marki mają odpowiedzieć świeże nazwiska, które do swojej firmy pozyskał potomek szefa Volkswagena. W rozwoju nowej marki mają pomóc pracownicy Porsche, Tesli, BMW, VW, a także Burmestera. Nie będę zanudzał was nazwiskami, ale życzę marce jak najlepiej!

Piech 2 1 1024x576

Plotki głoszą, że testowe egzemplarze pierwszego modelu są już gotowe i niebawem wyjadą na drogi. Nie ma co kryć, że szwajcarskie odcinki będą niezłym poligonem testowym.

Konrad Stopa
fot. Piech

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: