Nowa edycja Fiata 500

Fiat 500 tak naprawdę stanowi trzon gamy tego producenta i już prawie każdy model ma w nazwie tę liczbę. Tym razem Fiat na genewski salon przygotował kolejną odmianę standardowej “pięćsetki”.

Wersja “Cult” przede wszystkim wyróżnia się wizualnie. Samochód pojawi się w specjalnym, miętowym kolorze na 16-calowym felgach. Co więcej będzie kontrastował z czernią. Pojawi się ona na dachu, a także szybach bocznych, ponieważ ramki okien klienci będą mogli zamówić w czarnym lub srebrnym odcieniu.

3aJQtb9

Kolorystyka przeniknie również do wnętrza pojazdu, gdzie zobaczymy skórzaną tapicerkę oraz 7-calowy wyświetlacz systemu multimedialnego. Dzięki temu 500 stanie się jeszcze bardziej wyrafinowana i oryginalna, co na pewno przyciągnie potencjalnych klientów. Co więcej producent zapowiada poszerzenie wersji “Cult” o nowe kolory i wzory felg.

Oprócz specjalnej odmiany, Fiat 500 z okazji salonu w Genewie będzie dostępny z nowymi silnikami. Między innymi pojawi się 0,9-litrowy TwinAir o mocy 105 KM posiadający tryb ECO, który stłumi ilość koni mechanicznych do 98.

Debiut już jutro, a tymczasem obejrzyjcie oficjalne fotki.

Konrad Stopa

fot. Fiat

GmUgdBj

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: