Nowa 500 w 2016 roku

Fiat 500 stał się rynkowym hitem już w chwili premiery. Producent stworzył więc całą gamę opartą o pięćsetkę – już prawie każdy model Fiata ma tę liczbę w nazwie. Ciekawa strategia, ale czas zmienić bazowy model.

Nowy Fiat 500 pojawi się w 2016 roku, a my przedstawiamy pierwsze próby zaprezentowania szczegółów modelu. Jak wynika z teaserów, samochód niewiele będzie się różnił od swojego poprzednika, jednak zmiany to nie tylko facelifting.

W karoserii pojawią się przykładowo: reflektory LED, obecny duch retro, ale także większa bryła nadwoziowa. Większe zmiany nastąpią wewnątrz, gdzie pojawi się spory ekran dotykowy oraz jeszcze lepsze materiały wykończenia. Ma to podkreślić renomę i prestiż “pięćsetki”.

%name Nowa 500 w 2016 roku

Fot: gminsidenews.com

Pod maską znajdziemy na pewno kilka silników do wyboru. Nie wiemy jakie będą to jednostki. Wiemy, że mają być oszczędniejsze i bardziej wydajne oraz ekologiczne. Fiat na pewno pomyśli również o mocniejszych odmianach, więc trzymamy kciuki za ten projekt!

Auto oferowane będzie jedynie w wersji trzydrzwiowej.

Konrad Stopa

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: