Nissan Sport Sedan Concept następcą Maximy?

Ze słowem “następca” musimy uważać, ponieważ sam producent nie wspomniał o takim związku nawet w kilku słowach, ale motoryzacyjny świat plotkuje. Poznajcie ciekawostki na ten temat.

Nissana Sport Sedan Concept zaprezentowano na salonie samochodowym w Detroit. Informacji na temat planowanej produkcji, czy fazy tego projektu po prostu brak. W takim razie czy warto traktować ten koncept poważnie?

%name Nissan Sport Sedan Concept następcą Maximy?

Nissan ten to prawie 5-metrowy sedan o 1912 mm szerokości oraz 1378 mm wysokości z rozstawem osi 2,82 metra. Model z Detroit ma pod maską rzędową szóstkę o mocy 300 KM i pojemności 3,8 litra. Automatyczna skrzynia CVT przekazuje napęd na wszystkie koła.

Jeśli chodzi o wygląd auta, to jest on futurystyczny, aczkolwiek trudno przewidywać jak wyglądałby w formie produkcyjnej, skoro możliwe, że to już koniec przygody tego konceptu.

Konrad Stopa

%name Nissan Sport Sedan Concept następcą Maximy?

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: