Nissan GT-R50 od Italdesign już w produkcji

Do tej pory mogliśmy go podziwiać jedynie w wersji koncepcyjnej. Czas na egzemplarz produkcyjny. Powstał pierwszy Nissan GT-R50 od Italdesign.

Seria tego dziwnego GT-R’a będzie liczyć 50 sztuk. Włoska manufaktura Italdesign popracowała nie tylko w technicznym aspekcie auta, ale też zdecydowanie wizualnie.

Samochód jest niższy i różni się od standardowej odmiany japońskiego sportowca. Zmodyfikowany przód, inne koła oraz oryginalny tył auta zdecydowanie go wyróżnia na drodze. Pierwszy egzemplarz jest zielony, a pamiętam, że koncepcyjnie model był złoty.

2020 nissan gt r50 by italdesign first production car 3 1024x576

Pojazd ten jest dużo szybszy i mocniejszy niż NISMO (600 KM). Podwójnie doładowane V6 generuje aż 720 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy to 760 Nm. Naprawdę grube wyniki!

2020 nissan gt r50 by italdesign first production car 4 1024x576

Cena tego auta to niecały milion euro. Limitowane 50 sztuk nie jest jeszcze wyprzedane, więc jak szukacie prezentu na dzień dziecka, nie dziękujcie.

Konrad Stopa
fot. Italdesign

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: