Nieustraszony KITT na aukcji WOŚP

Po ubiegłorocznym sukcesie sprzedaży Rolls-Royce’a Phantoma za ponad 200 tysięcy złotych Mastercard i Bracia Collins robią dla WOŚP kolejny projekt. Nieustraszony KITT jest już dostępny do licytacji na allegro.

Na pewno kojarzycie czarnego Pontiaca z serialu “Nieustraszony” lub jak kto woli “Knight Rider”. Każdy chciał być jak David Hasselhoff i teraz może to ziścić przy okazji pomagając Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Pięknym dodatkiem jest autograf samego aktora.

Mastercard WOSP KITT2 1024x683 Nieustraszony KITT na aukcji WOŚP

Auto zostało odbudowane i lekko podrasowane. Mimo wszystko wygląda jak prawdziwy KITT i to chyba najlepsza sprawa. Co więcej, samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Pod maską 5-litrowe V8, a model Trans Am pochodzi z roku 1983.

Jak podoba Wam się taka legenda?

Link do aukcji.

Mastercard WOSP KITT 1024x683 Nieustraszony KITT na aukcji WOŚP

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: