“Niemiec pod kocem trzymał”, czyli fenomen zabawnych naklejek

Zabawne naklejki i zawieszki to coraz popularniejszy sposób na ozdobienie ukochanego samochodu i pokazanie odrobiny dystansu do siebie.

Historie o polskich handlarzach samochodów to temat na osobną książkę lub… fanpage na facebooku. TypowyMirek, handlarz, przedsiębiorca na stałe wrył się w świadomość polskich internautów swoimi zabawnymi memami i tekstami. Nic dziwnego, wielu z nas kiedyś zetknęło się z koniecznością kupna lub sprzedaży używanego samochodu i niestety częściej przypomina to cyrk niż transakcje przeprowadzane w innych dziedzinach życia.

mirek “Niemiec pod kocem trzymał”, czyli fenomen zabawnych naklejek

Wyobraźnia polskich handlarzy nie zna granic, tak samo jak kreatywność osób tworzących wspomniany fanpage. Wiele memów czerpie inspirację wprost z życia, ale ich autorzy krótko i celnie potrafią sformułować tekst i wyśmiać patologię autohandlu. Za popularnością w sieci poszła żyłka do interesów, bowiem najpopularniejsze teksty znalazły odwzorowanie w naklejkach sprzedawanych w sklepie internetowym typowymirek.pl.

2019 01 22 10 27 31 Typowy Mirek 1024x424 “Niemiec pod kocem trzymał”, czyli fenomen zabawnych naklejek

Można mieć więc naklejki takie jak “I cyk…dwójeczka”, “Niemiec pod kocem trzymał” czy wieczny tekst “Nic nie stuka nic nie puka”. Ozdobienie tyłu swojego auta taką naklejką może wprowadzać odrobinę humoru i rozładować negatywne emocje jakie często towarzyszą kierowcom podczas codziennych podróży.

Kto nie lubi naklejać nic na drogocenny lakier swojego passerati może zaopatrzyć się w zabawną zawieszkę o zapachu PINIĄDZA. Popularne wzory obejmują też zapach GIEŁDY lub PALONEGO KAPCIA, ale w sklepie jest ich dużo, dużo więcej. Reszta asortymentu, w tym koszulki, zegarki i ramki na tablice rejestracyjne utrzymane są w podobnym tonie, więc nic tylko wybierać i przebierać.

Z dziennikarskiego obowiązku dodam tylko, że koszulka dla dumnego posiadacza MEROLA już niedługo zagości w mojej szafie. To tylko dowód, że każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli wy również chcecie coś zakupić, to na hasło „motopodprad” dostaniecie zniżkę 20 procent! Warto nas czytać!

Bartłomiej Puchała

maybach 1024x531 “Niemiec pod kocem trzymał”, czyli fenomen zabawnych naklejek

Dyskusja

komentarzy

Bartłomiej Puchała

Bartek Puchała

Nie jest fanem szybkiej jazdy. Dużo większą przyjemność sprawia mu płynność prowadzenia. Dziennikarstwo motoryzacyjne to dla niego zabawa i hobby, choć marzy o przejściu na zawodowstwo. Miłośnik youngtimerów i sleeperów oraz kultowego już Top Gear - posiadacz wszystkich wydanych numerów polskiej wersji magazynu. Na co dzień upala prawie trzydziestoletnie W124.