Navitel Navigator 9.3. Darmowy. Na zawsze. Twój.

Dla użytkowników urządzeń z systemem Android dostępna jest już wersja freemium programu Navitel Navigator 9.3.0.187 z nieograniczonym okresem darmowym.

Aplikacja ta to niezły sposób na znalezienie przez nas konkretnego celu. Jest przejrzysta, a co najważniejsze darmowa.

 

W wersji Navitel Navigator 9.3.0.187 gdy tylko wygaśnie 7-dniowy okres próbny, program przełącza się w tryb ograniczonej funkcjonalności. W trybie freemium wyłączone są następujące funkcje: obliczanie trasy i Nawigacja; podpowiedzi głosowe; mapa 3D; informacje o korkach ulicznych; asystent zmiany pasa.

 

Aby korzystać z wersji Premium programu Navitel Navigator, konieczne jest wykupienie klucza licencyjnego.

Inne zmiany w nowej wersji:

* 7-dniowy okres próbny;

* Naprawiono wykorzystanie pamięci przez podręczny bufor plików;

* Obniżono zużycie energii przez aplikację;

* Naprawiono błędy wyświetlania trasy;

* Poprawiono nawigację w tunelach;

* Naprawiono błędy wyszukiwania adresów podczas pracy z atlasem złożonym z kilku map;

* Inne niewielkie poprawki, zwiększające stabilność programu;

 

Użytkownicy systemu Android mogą dokonać aktualizacji do wersji Navitel Navigator 9.3.0.187 na oficjalnej stronie NAVITEL® w sekcji POBIERZ lub przez Google Play.

 

Nowi użytkownicy otrzymują dostęp do 7-dniowego okresu próbnego. Po jego wygaśnięciu program przełączy się w tryb ograniczonej funkcjonalności.

 

Dodatkowo teraz można nabywać nie tylko licencje wieczyste, ale także licencje na czas określony. Już za 2 $ lub więcej, zależnie od wybranych krajów, można wykupić szczegółową mapę na czas jednego miesiąca lub roku. Po upływie opłaconego okresu subskrypcję można przedłużyć albo anulować.

 

Źródło: Navitel / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: