Moto Show w Krakowie 2018

Południe Polski rzadko kiedy może pochwalić się imprezami motoryzacyjnymi z prawdziwego zdarzenia. Jedną z nich jest Moto Show w Krakowie odbywające się w ten weekend. Jesteśmy na nich, więc pokażemy Wam, co możecie na nich zobaczyć. A powiem szczerze, że warto!

 

Targi tak naprawdę zaczęły się już wczoraj, gdzie zaprezentowano limitowaną edycję Toyota Yaris GRMN. Dziś auta dostępne są już dla szerszego grona, więc zapraszamy na Galicyjską 9.

 

 

Najciekawszym samochodem wg nas jest Mercedes AMG-GT R, który mieliśmy okazję obfotografować bardziej niż resztę. Galeria tego zielonego potwora poniżej.

 

 

Reszta poniżej, ale zobaczymy między innymi Ferrari, Lamborghini z Best4rent lub nowe Mustangi, Megane RS, a nawet Aston Martina. Nie zabraknie również strefy tuningu, z którego Moto Show w Krakowie słynie.

 

 

Konrad Stopa

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: