Monster X Tour w Polsce już w czerwcu!

Pozostał już tylko miesiąc do najgłośniejszej, najmocniejszej i najbardziej odjechanej imprezy motoryzacyjnej tego roku! Monster X Tour zbliża się wielkimi krokami, a raczej nadjeżdża ogromnymi kołami gigantycznych aut.

W tym roku największe gwiazdy w gronie monster trucków zagoszczą:

 

1.06 w Łodzi w Atlas Arenie

7.06. w Krakowie na Stadionie Cracovii

14.06. we Wrocławiu na Stadionie Wrocław

 

Pamiętajcie show z 2012 roku? Podobało się Wam? Tym razem będzie jeszcze lepiej, bo nasze potwory z Ameryki rozkręciły się na maska i zwiększyły swoje osiągi do granic możliwości! Najlepiej przekonajcie się o tym sami przychodząc na to niesamowite wydarzenie!

Monster 300x300 2 Monster X Tour w Polsce już w czerwcu!

A oto nasze tegoroczne monstery:

Legendarny Bigfoot to absolutna gwiazda naszej imprezy! Tylko na Monster X Tour zagości najnowsza 18-nasta wersja tego pierwszego w historii monster trucka skonstruowanego przez samego Boba Chandlera w 1974 roku. Napędzany metanolem silnik pięciotonowego giganta mierzącego ponad 3 metry wysokości spala około 74 litrów na kilometr! Bigfoot znany jest ze swoich ekstremalnych akrobacji, wyskoków w powietrze i balansowania na dwóch kołach. Brzmi niewiarygodnie i niebezpiecznie? Spokojnie! Kabina kierowcy w Bigfoocie jest zabezpieczona specjalnymi ściankami wykonanymi z mieszanki betonowo-gumowej, dzięki czemu nieustraszony kierowca tego monstera, Dan Runte, może pozwolić sobie na najbardziej śmiałe tricki.

Słynny Rock Star w tym roku będzie jeszcze szybszy i jeszcze głośniejszy! Pojemność i moc jego silnika została zwiększona do prawie 9 tys. cmi 1540 koni mechanicznych! Okiełznać tego ryczącego potwora próbował będzie Bill Payne, nieustraszony miłośnik off-road’u. Możecie być pewni, że ten duet da niezapomniane show!

California Kid Monster X Tour w Polsce już w czerwcu!Califoria Kid – niech Was nie zmyli ta nazwa, bo możliwości tego monstera to nie byle gratka! Z pewnością nie chcielibyście dostać się pod jego gigantyczne koła mierzące aż 168 cm i ważce łącznie blisko 2 tony! Lepiej nie zadzierać z tym „dzieciakiem”!

Mamy dla Was niespodziankę – nowe monster trucki, jakich jeszcze nie widzieliście w Polsce. Przyjdzie i zobaczcie! Tylko u nas będziecie mogli podziewać wyczyny groźnego Identity Theft, przewrotnego Reverse Racer oraz niedoścignionego Iron Mana!

quads31 Monster X Tour w Polsce już w czerwcu!

A jeśli potrzebujecie jeszcze więcej emocji i chcecie dostać zastrzyk adrenaliny, to koniecznie przyjdźcie na Pit Party, gdzie przejedziecie się jedynym w swoim rodzaju ride truckiem o nazwie The Monster! Będzie to także okazja, żeby poznać osobiście kierowców monster trucków, zebrać od nich autografy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy ich gigantycznych autach.

Ale to nie wszystko! Monster X Tour to prawdziwy raj dla fanów off-road’u. Do gigantycznych aut dołączą najlepsi kaskaderzy freestyle motocrossu – Crusty Demons! Pokażą niesamowite tricki, skoki i akrobacje zapierające dech w piersiach. Całość dopełnią szalone wyścigi quadów z częstochowskiej grupy Quad Speedway Poland. Przekonacie się, że dla ich czterokołowych maszyn nie istnieją żadne limity prędkości!

FMX1 Monster X Tour w Polsce już w czerwcu!

Śpieszcie się, bo bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, a taka okazja może się szybko nie powtórzyć! Więcej informacji o imprezie znajdziecie na www.makroconcert.com Bilety do nabycia na www.eBilet.pl, www.eventim.pl lub www.groupon.pl

Przypominamy, że został jeszcze jeden konkurs, na którym będzie można wygrać podwójne zaproszenie do Krakowa

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: