[Paryż 2014] Mitsubishi Outlander Phev Concept S pojawi się w Paryżu

Jeszcze tej jesieni w Paryżu zadebiutuje, dwa lata po premierze bazowego modelu, Mitsubishi Outlander Phev S. Nikt nie spodziewał się, że projekt SUVa typu Plug-in zostanie tak ciepło przyjęty. Dlatego też producent postanowił pójść trochę dalej i przedstawić wersję S.

Mitsubishi Outlander PHEV Concept-S to propozycja specjalnej wersji produkcyjnego modelu Outlandera PHEV ze zmodernizowanym wnętrzem i nowym projektem nadwozia, które mają na celu uwypuklenie wyjątkowych własności jezdnych Outlandera PHEV.

 

2014 PMS   Sept 2 1024x654

Model koncepcyjny przedstawia nowoczesne kształty oraz ciekawe rozwiązania techniczne. Między innymi ma on być wyposażony w innowacyjny napęd Twin Motor 4WD, który zapewni niezłe prowadzenie, ale także komfort oraz ciszę.

Więcej szczegółów poznamy na salonie we Francji, ponieważ teraz PR-owcy marki są dość skąpi w odkrywaniu tajemnicy.

Konrad Stopa

fot: Mitsubishi

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: