Mitsubishi Motors Golf Championship

W sobotę 2 czerwca w podwarszawskich Sobieniach Królewskich odbył się turniej golfowy promujący Japonię.

 

Podczas turnieju odbyły się również jazdy testowe i offroadowe samochodami marki Mitsubishi – Eclipse Cross ze skrzynią manualną, Eclipse Cross ze skrzynią CVT, L200 oraz Pajero. Nam do jazdy przypadł Eclipse Cross ze skrzynią CVT oraz L200. Ucieszyło mnie to, ponieważ tym pierwszym miałem okazję jeździć, ale ze skrzynią manualną. No i byłem nią mocno rozczarowany. Nie podobała mi się praca sprzęgła oraz lewarka skrzyni biegów w tym aucie zupełnie je w moich oczach przekreślając. Skrzynia CVT jednak ratuje sytuację i według mnie jest jedynym słusznym wyborem do tego auta.

 

Mitsubishi Motors Golf Championship 2

 

Jazda L200 odbywała się pod hasłem “gonimy Pajero”. Ruszyliśmy tuż za nim, ale nie odstępowaliśmy mu na krok! Pickup w testowanych przez nas warunkach sprawdził się dobrze. Żałuję tylko, że nie padało (w dniu imprezy było grubo ponad 30 stopni!). Chętnie bym zobaczył jak radzi sobie w błocie przy pustej pace.

 

Dziękujemy firmie Mitsubishi za zaproszenie!

Tekst i zdjęcia: Arkadiusz Jurczewski

 

 

Dyskusja

komentarzy

Arek Jurczewski

W samochodzie spędza znaczną część swojego życia. Lubi przejażdżki bez większego celu, byle jechać. Ma fioła na punkcie jednego z rodzimych zespołów muzycznych, dlatego przemierzanie kraju wzdłuż i wszerz siedząc za kierownicą nie jest mu obce. Na co dzień jeździ Saabem, który jest niewiele młodszy od niego. W wolnych chwilach lubi samemu pogrzebać przy samochodzie, z różnym skutkiem. Najnowszy cel motoryzacyjny? Zakup auta, doprowadzenie do znośnego stanu, poznanie na wylot i wyruszenie na następną edycję Złombola. Zawodowo związany z informatyką.