Mistrzowie jazdy bokiem na MOTO SHOW w Krakowie!

Sprawności i szybkości mógłby im pozazdrościć niejeden z superbohaterów. Przy ekstremalnie dużych prędkościach potrafią wykonać niewyobrażalne wręcz triki, kojarzone do tej pory m.in. z takich filmów jak Szybcy i wściekli czy Transformers. Jedna z najlepszych driftingowych lig na świecie Drift Masters GP została oficjalnym partnerem sportowym 3. edycji MOTO SHOW w Krakowie 2016 (21-22 maja)!

 

Kosmiczny drift

Na specjalnie przygotowanym torze zlokalizowanym przed Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków Drift Masters Grand Prix zorganizuje pokazy techniki jazdy driftowozami w kontrolowanym poślizgu oraz przygotuje prezentację statyczną samochodów ze swojej ligi.

Drift Masters Grand Prix to polska profesjonalna liga driftingowa organizowana od 2014 roku. Jej celem jest współpraca z najlepszymi zawodnikami na świecie, propagowanie wyczynowej jazdy autem na torach i specjalnie przygotowanych obiektach, dbanie o bezpieczeństwo zarówno kibiców jak i zawodników, organizacja najlepszej ligi driftingowej w Europie oraz popularyzacja wśród kibiców driftingu jako mistrzostwa w precyzyjnym i bezpiecznym prowadzenia auta.

 

Coraz bliżej MOTO SHOW w Krakowie 2016

Przypomnijmy, że już 21-22 maja w EXPO Kraków odbędzie się 3. edycja MOTO SHOW w Krakowie – najważniejszego motoryzacyjnego wydarzenia wiosny na południu Polski. Premiery największych samochodowych marek oraz hydrocara Premier – pierwszego polskiego samochodu wodorowego, najlepiej stuningowane samochody z kraju i zagranicy, niezwykle emocjonujące pokazy mistrzów kierownicy, wyścigi gokartów, gwiazdy moto sportu, gość specjalny oraz tysiące fanów motoryzacji w jednym miejscu!

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: