MGT: Stempel do grilla czy piesek od marki Mercedes?

Powiem szczerze, że markę Mercedes w moim cyklu długo omijałem, bo czułem, że będzie o czym pisać. Nie myliłem się! Ta niemiecka marka ma do zaoferowania naprawdę ciekawe gadżety. Co powiecie na sygnowany otwieracz do butelek lub dmuchane koło ratunkowe?

Motoryzacyjny Gadżet Tygodnia czas zacząć, bo dzisiaj będzie przynajmniej kilka fajnych rzeczy. Nic z odzieży czy modeli samochodów – idziemy krok dalej!

mgt mercedes 5

Piesek z kiwającą główką – 130 zł

Kojarzycie ten świetny gadżet, który jeszcze kilkanaście lat temu upiększał polskie Polonezy, Duże Fiaty czy inne wozy? Otóż Mercedes się go nie wstydzi i wrzuca do swojego sklepiku. Oczywiście piesek sympatyczną z ciekawą obrożą!

mgt mercedes

Dmuchane koło do wody – 160 zł

Widziałem w gadżetach motoryzacyjnych sporo zabawek. Naprawdę różnych – od jeździków, po resoraki, ubiór a nawet hulajnogi i rowery. Dmuchanego koła do wody nie widziałem, więc musiało się tu znaleźć. Ciekawe czy szybko jeździ po tafli morza lub basenu.

mgt mercedes 3

Zaparzacz do herbaty – 50 zł

Nie wiem jakim fanem marki i herbaty trzeba być, żeby kupić sobie taki zestaw, ale przyznam, że wygląda profesjonalnie. Nie wiem czy angielski napój lepiej smakuje w takim sprzęcie, ale jeśli ktoś ma to chętnie spróbuje bo kawy nie pijam, a herbatę owszem.

mgt mercedes 2

Otwieracz – 40 zł

Nie, to nie grill czy atrapa do tira. To tylko otwieracz do butelek w fajnym kształcie. Takim nieoczywistym! Czy warto pisać coś więcej? Ciekawe czy zgadliście co to może być.

mgt mercedes 4

Stempel do grilla – 160 zł

I wchodzimy w granice abstrakcji. Nie wiem jak często robicie grilla, ale gdybyście chcieli zjeść steka z logo Mercedesa to już można. Co więcej takie znamię możecie wypalać również na innych rzeczach. Nie wiem na ile to bezpieczne, ale przyznacie, że jest to faworyt w kategorii abstrakcyjnych gadżetów.

A już myśleliście, że pewnie ostatnie diamentowe wykończenie wnętrza, to absurd…

Konrad Stopa
fot. Mercedes

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: