MGT: Śliniaczek Hondy

Po świątecznej przerwie wracam z cyklem Motoryzacyjny Gadżet Tygodnia. Tym razem sprawdzam, co można znaleźć ciekawego z logiem Hondy. Na pierwszy rzut oka śliniaczek i filiżanki.

Mimo, że Azjaci to wielcy gadżeciarze, do Europy nie wysyłają za wielu gadżetów. W sklepie japońskiego producenta znajdziemy odzież, trochę elektroniki, a także kolekcję F1 z Aston Martin Racing. Ja zwróciłem tam uwagę na 2 rzeczy, które do tej pory omijałem w innych markach.

Śliniaczek Honda

Akcesorium dla bobasa ze świetnym napisem “future driver Honda”. Oczywiście przebadany, żeby nie uczulać i zrobiony z takich materiałów by bobas na nic nie narzekał. W barwach biało-czerwonych może nie jest zbyt funkcyjny, ale na prezent nada się wyśmienicie.

Cena? 53 złote.

MGT Honda 2

Zestaw filiżanek

Do kompletu dla zmęczonych rodziców szukających energii Honda może zaoferować zestaw filiżanek do espresso. Malutkie ceramiczne naczynia z czerwonym logo marki na pewno dodadzą trochę kofeiny do Waszej kawy.

Cena za zestaw 2 sztuk to niecałe 170 złotych.

MGT Honda 1

Kolejne gadżety już w 2021 roku. Może dostaliście coś ciekawego pod choinkę z kategorii motoryzacyjny gadżet, więc śmiało piszcie!

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: