MGT: Rzutki i walizki Dacia

Dzisiaj postanowiłem was trochę zaskoczyć i przeszukałem sieć w poszukiwaniu oficjalnych gadżetów rumuńskiej marki Dacia. Motoryzacyjny Gadżet Tygodnia musiał zaglądnąć na niemieckie strony by znaleźć rzutki lub walizki tego producenta.

Rzutki za 30 euro

Od razu powiem, że objętość butiku Dacii nie jest za bogaty. Najciekawszym akcesorium, które można kupić to sygnowane marką rzutki z tablicą. Cena dość wymagająca, ale wygląda całkiem nieźle.

MGT Dacia 1

Kostka rubika

Chcesz poskładać sobie własną Dacię? Designersko modele tej marki nie są zbyt trudne, więc kostka rubika powinna być w miarę prosta. Może nie są to jedynie same kolory, ale dla lubiących łamigłówki taka zabawa pewnie ma większy sens.

MGT Dacia 3 1024x548

Walizki

Zazwyczaj odpuszcza taki rodzaj gadżetu, bo markowe sklepy mogą zaoferować dużo ciekawsze rzeczy. W Dacii walizki są ciekawe z dość dziwnego względu – otóż nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, a w niebieskim kolorze przypominają bazarowe torby. Zresztą oceńcie sami…

MGT Dacia 2 1024x548

Tym razem Motoryzacyjny Gadżet Tygodnia w wersji budżetowej. Kolejna odsłona już za tydzień.

Konrad Stopa
fot. Dacia

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: