MGT: Piłka i linijka od Opla

Ciekawe czy kiedyś skończą się atrakcyjne gadżety motoryzacyjne do opisania? Na ten moment mam jeszcze parę marek i czas na niemieckiego, a może teraz francuskiego Opla? Sprawdzajcie co można zakupić w Opel Collection.

Ciężko określić czyj jest teraz Opel. Biorąc pod uwagę Stellantis czyli połączenie FCA z PSA można stwierdzić, że trochę bardziej francuskie, włoskie i amerykańskie niż niemieckie jak kiedyś. A może też polskie? W końcu trochę tych aut się w naszym kraju produkuje.

Wróćmy jednak na ziemię. Czy w butiku Opla znalazłem coś ciekawego? Oprócz odzieży, modeli, kubków moją uwagę zwróciły:

MGT opel 1 1024x496

Piłka do nogi – 85 złotych

W sumie w Polsce reklama Opla i Borussi Dortmund ma się dobrze. W końcu kiedyś 3 polskich Piłkarzy z Jurgenem Kloppem wpadało do jednego auta. Stą może nie dziwić sygnowana Oplem piłka do najważniejszego sportu w Polsce. Cena też nie jakaś wygórowana.

%name

Linijka za 15 złotych

Marki samochodowe często dbają o dzieci swoich klientów. Często w butikach znajdziemy zabawki, odzież, akcesoria do szkoły jak plecak, kredki czy długopis. Linijkę widzę pierwszy raz więc musi się tu znaleźć. 30 centymetrów z modelami Opla przyda się nie tylko na matmie.

%name

Retro jeździk – 500 zł

Pozostając w temacie zabawek może zdziwić taki retro pojazd. Maluchy chętnie jeżdżą w elektrycznie sterowanych samochodach lub jeździkach, ale taki oldschool? Może kogoś zainteresuje taka historia wyścigów.

Kolejny Motoryzacyjny Gadżet Tygodnia za tydzień. Jako, że cykl wychodzi co środę pojawił się i dzisiaj, ale nie zapominamy o #wolnemedia.

Pamiętajcie – warto mieć wybór!

Konrad Stopa
fot. Opel

Sizzling hot

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: