MGT: Jeep oferuje wózek oraz hamak

Posiadanie Jeepa to czasem styl życia. Właściciele tych terenówek nie tylko doszlifowują swoje samochody, ale też spotykają się na campach i mają szereg akcesoriów. Jednym z nich może być przenośny hamak.

Większość modeli Jeepa kojarzy się z trudnym terenem i survivalem. Stąd też w butiku tej marki znajdziemy noże, kubki, termosy, odzież i inne. Mnie zaciekawiły za to 2 rzeczy.

MGT jeep 1 1 1024x521

Hamak w worku – 50 USD

Na takiej wycieczce na pewno przyda się hamak. Przyznacie, że taki sprzęt w przenośnym worku to przydatny gadżet. Szczerze mówiąc przyda się nie tylko w dżungli czy na pustyni, ale także na działce za miastem. Ja mówię zdecydowane tak!

MGT jeep 2 1024x453

Wózek – 90 USD

Widziałem wiele rzeczy – zabawki, ciuszki, nawet śliniaczki i smoczki. Jeep idzie krok dalej – proponuje wózek. Nie znam się na tych czterech kółkach, ale moim zdaniem to spacerówka. Czy wjedzie w dalszy teren, tego nie wiem!

mgt jeep 3 1024x472

Głośnik JBL – 100 USD

Elektronika w butikach marek moto to nic dziwnego. Głośniki Bluetooth często się pojawiają. Ten mnie jednak zainteresował, bo jest z JBL, więc to sprzęt na każde warunki. Oczywiście pyłoodporne i wodoodporne!

Konrad Stopa
fot. Jeep

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: