MGT: jabłuszko od Hyundai

Kolejna środa, kolejne gadżety. Dziś na tapetę biorę Koreę i markę Hyundai. Będą ciekawostki jak jabłuszko i odzież. Warto zajrzeć dalej!

Cykl Motoryzacyjny Gadżet Tygodnia zawędrował w tę środę do marki koreańskiej. Lubię Hyundai’a, a po przejażdżce i30n nadal jestem zakochany w tym hot-hatchu.

MGT Hyundai 1

Jabłuszko na śnieg za 30 zł

Stoki zamknięte, a śnieg za oknem się pokazuje, więc co robić? A można pozjeżdżać na tyłku i takim o to potocznie zwanym jabłuszku. Hyundai inwestujący w motorsport nie mógł zapomnieć o szybkości i emocjach z nią związanych, więc czas wyjść na pobliską górkę i poczuć tę prędkość.

MGT Hyundai 2

Szary sweter za 2 stówy

Marki często w swoich butikach proponują odzież. Koszulki, kurtki, a nawet skarpetki, to codzienność. Nie widziałem jednak nigdy swetra, więc to moja propozycja do pracy lub na spotkanie ze znajomymi. Szara dzianina zawsze w modzie, a emblemat pochylonego H zaintryguje wasze towarzystwo.

MGT Hyundai 3

Pokrowiec na garnitur/koszulę

Kiedyś od Hyundai’a osobiście dostałem plastikowy pokrowiec na koszulę. Taki twardy by nie pomiąć jej w podróży. Nie widzę już go w butiku, ale znalazłem za to pokrowiec na garnitur. Co to ma wspólnego z samochodem to nie wiem, ale gdybyście chcieli mieć tam logo marki – nie ma problemu. Koszt – ok. 50 złotych.

Gdybyście zastanawiali się skąd tak niskie ceny, to korzystałem z czeskiego dealera Hyundai’a, bo w Polsce ciężko było mi znaleźć odpowiednie akcesoria. Cena więc z przeliczenia z czeskich koron.

Konrad Stopa
fot. Hyundai

Psst… Chcesz otrzymać darmowy bonus?

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: