MGT: głośnik Porsche z rur wydechowych

Dzisiaj w cyklu MGT przyjrzę się konkretnej rzeczy, a nie całej marce. Porsche Design od pewnego czasu robi gadżety, które są dziełami sztuki. Jednym z nich jest głośnik, który zawiera elementy wydechu Porsche 911 GT3.

911 Soundbar

911 Soundbar to prawdziwy majstersztyk pod względem wizualnym, ale nie tylko. Niemiecka marka popracowała nad wydechem Porsche 911 GT3, tak by gadżet dobrze wyglądał, ale też doskonale grał. W końcu układ wydechowy to często piekielnie dobry generator dźwięku.

W kwestii technicznej to urządzenie 2.1, do którego podepniemy się przez Blueetooth lub analogiczne wejścia. Do tego zestawu o mocy 200 W można podłączyć subwoofer.

Cena? Lepiej nie pytajcie – kilkanaście tysięcy złotych.

Glosnik Porsche 2 1024x565 MGT: głośnik Porsche z rur wydechowych

Mniejsza wersja

Gdyby ktoś nie lubił aż tak emanować przepychem oraz gołą blachą Porsche Design przygotowało także mniejszą wersję głośnika BT. Ten model również zainspirowany jest wydechem 911 , ale w bardziej eleganckiej formie.

Ten nowoczesny gadżet to wydatek około 500 euro. Chociaż podobno sprzęt lepiej wygląda niż gra.

Glosnik Porsche 3 MGT: głośnik Porsche z rur wydechowych

Standardowy głośnik

Oczywiście Porsche oferuje też w swoim sklepie normalne głośniki BT, które nie zawierają części aut. Są po prostu schludne i ładne oraz posiadają emblematem z logiem marki. Jeden z nich to propozycja za kilkaset złotych

I co audiofile i motomaniacy? Piszecie już listy do świętego Mikołaja? Lista gadżetów robi się coraz dłuższa.

Konrad Stopa
fot. Porsche

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: