MGT: Drapaczka do szyb Porsche

Jako, że zima za oknem w social mediach zacząłem dostawać ciekawe reklamy. Kontekstowo do mrozów i padającego śniegu zaczęły pokazywać mi się łańcuchy i drapaczki do szyb. Jedną z nich była ta od Porsche – nie mogłem przejść obojętnie, bo idealnie pasuje do motoryzacyjnego gadżetu tygodnia.

Nie ma tu co opisywać, bo chyba każdy musiał odśnieżyć swoje auto oraz drapać szybę po większym mrozie. Wspomniana drapaczka niemieckiej firmy nie ma też żadnych bajerów typu podgrzewana rączka etc., ale zainteresował mnie jej design i oczywiście cena.

mgt drapaczka porsche 1 1024x529

Jest część gumowa oraz plastikowa, a sama rączka jest dosyć długa, więc spokojnie dostaniecie nawet do końca szyby dużego SUVa. Nie można też narzekać na wykonanie, więc ile to kosztuje?

Jedyne 150 złotych, chociaż sądzę, że w oficjalnym salonie Porsche może być nawet drożej. Niezła przebitka, co nie? Myślę, że Porsche rządzi ze swoimi gadżetami w mojej serii.

Konrad Stopa
fot. Porsche

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: