MGT: diamentowe wykończenie wnętrza

Ludzie wymyślają różne rzeczy, ale jeszcze inni je kupują, więc w tym tygodniu bajer niczym prosto z Dubaju! Motoryzacyjny Gadżet Tygodnia to diamentowe wykończenie wnętrza swojego auta.

Dokładnie rzeczy, które znalazłem idealnie pasują do Mercedesów. Za niewielką opłatę (kilkadziesiąt lub kilkaset złotych) łatwo można “odpimpować” wnętrze swojego auta z gwiazdą na masce.

diamentowe wnetrze 2

Nie do końca wiem jak to oceniać, bo z jednej strony zajeżdża chińską tandetą, ale z drugiej na zdjęciach wygląda naprawdę świetnie. Można wymienić emblemat na kierownicy, przyciski na konsoli centralnej, a nawet pokrętło do sterowania multimediami.

Nie żyjemy w Rosji, Chinach lub na przedmieściach Dubaju, ale powiem szczerze, że chyba i w Polsce znaleźliby się klienci na takie upiększenie auta.

Konrad Stopa
mat. prasowe

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: