Mercedes Klasy S w wersji Convertible

Niemiecki producent planuje stworzyć otwartą wersję luksusowej limuzyny. Informacja o tym projekcie została juz potwierdzona, lecz na razie mamy jedynie kilka komputerowych projektów.

Wersja cabrio będzie bazować na niedawno przedstawionej odmiany S Klasy Coupe. Dzięki temu zmieni się polityka Mercedesa, który w końcu postanowił rozszerzyć gamę tej snobistycznej limuzyny. Efekt zobaczymy w 2014 roku zaraz po debiucie wersji coupe.

Odmiana Convertible będzie miała dynamiczną sylwetkę i trzydwiowe nadwozie. Do tego ten kabriolet otrzyma miękki dach. Co do dalszych szczegółów, musimy po prostu poczekać. Na szczęście możemy spodziewać się, że pod maską również znajdziemy coś ciekawego, pasującego do takiej wersji modelu.

Na zdjęciach wizualizacja 5-drzwiowego konceptu Mercedesa, który został przedstawiony dawniej, a nazywa się: Mercedes Ocean Drive Concept. Może S Klasa Convertible będzie podobna.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: