Mercedes CLS Final Edition: blask na odchodne

Już niedługo przywitamy nowego CLS-a, zanim jednak to nastąpi Mercedes zaoferuje pakiety specjalne do obecnego modelu.

 

Będzie to pakiet wyposażenia oferowany w cenie 8211 Euro (na rynku niemieckim). W jego skład wchodzi pełna gama akcesoriów AMG zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak zderzaki, progi, grill czy felgi. We wnętrzu klient otrzyma sportowe fotele, tapicerkę z kontrastowymi przeszyciami i nieco lepsze materiały wykończeniowe. Oprócz tego pakiet zawiera także przednie reflektory LED MULTIBEAM, przyciemniane szyby oraz szklany, odsuwany dach.

 

Mercedes CLS Edition 1 Mercedes CLS Final Edition: blask na odchodne

 

Final Edition będzie można dokupić do dowolnego CLS-a, zarówno w wersji Coupe jak i Shooting Brake. Kolejna generacja limuzyny Mercedesa powinna zawitać w końcówce 2017 roku i przejmie nową płytę podłogową, która zadebiutuje wkrótce w E-klasie. Z powodu słabej sprzedaży wersji Shooting Brake ta odmiana ma zniknąć wraz z obecnym modelem.

 

Bartłomiej Puchała

fot. Mercedes

 

Mercedes CLS Edition 3 Mercedes CLS Final Edition: blask na odchodne

 

Dyskusja

komentarzy

Bartłomiej Puchała

Bartek Puchała

Nie jest fanem szybkiej jazdy. Dużo większą przyjemność sprawia mu płynność prowadzenia. Dziennikarstwo motoryzacyjne to dla niego zabawa i hobby, choć marzy o przejściu na zawodowstwo. Miłośnik youngtimerów i sleeperów oraz kultowego już Top Gear - posiadacz wszystkich wydanych numerów polskiej wersji magazynu. Na co dzień upala prawie trzydziestoletnie W124.