McLarena oficjalnie kupisz już w Polsce

W naszej ojczyźnie otworzył się pierwszy oficjalny przedstawiciel sprzedający nowe McLareny. Będzie to grupa Auto Fus, a egzemplarze tej marki będzie można zobaczyć przy ul. Ostrobramskiej 63 w stołecznym mieście Warszawa. 

Firma nie liczy na wielki wolumen sprzedaży, ale marka McLaren jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, która sprzedaje już drogie modele. W salonach grupy Auto Fus możecie dostać już modele popularne BMW i MINI, ale także perełki ze znaczkiem Alpina lub Rolls-Royce’a. Dołączy do nich McLaren.

2018 08 07 13 57 49 McLaren 720S 2018 1280 01.jpg Obraz JPEG 1280 × 960 pikseli Skala 72 McLarena oficjalnie kupisz już w Polsce

Obstawiam, że salon tego angielskiego producenta w Polsce będzie święcił dużą popularność, zwłaszcza w Internecie, ponieważ od kilku dni w światku spotterskim zawrzało. Klientów oczywiście też zapraszamy!

Wyłącznemu dystrybutorowi życzymy jak największych sukcesów i gdybyście tworzyli park prasowy – wiecie gdzie nas znaleźć.

Konrad Stopa
fot. McLaren


Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: