McLarena oficjalnie kupisz już w Polsce

W naszej ojczyźnie otworzył się pierwszy oficjalny przedstawiciel sprzedający nowe McLareny. Będzie to grupa Auto Fus, a egzemplarze tej marki będzie można zobaczyć przy ul. Ostrobramskiej 63 w stołecznym mieście Warszawa. 

Firma nie liczy na wielki wolumen sprzedaży, ale marka McLaren jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, która sprzedaje już drogie modele. W salonach grupy Auto Fus możecie dostać już modele popularne BMW i MINI, ale także perełki ze znaczkiem Alpina lub Rolls-Royce’a. Dołączy do nich McLaren.

2018 08 07 13 57 49 McLaren 720S 2018 1280 01.jpg Obraz JPEG 1280 × 960 pikseli Skala 72

Obstawiam, że salon tego angielskiego producenta w Polsce będzie święcił dużą popularność, zwłaszcza w Internecie, ponieważ od kilku dni w światku spotterskim zawrzało. Klientów oczywiście też zapraszamy!

Wyłącznemu dystrybutorowi życzymy jak największych sukcesów i gdybyście tworzyli park prasowy – wiecie gdzie nas znaleźć.

Konrad Stopa
fot. McLaren


Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: