Masz Alfa Romeo? Wybierz się na zlot!

Klub Alfa Romeo – Alfaholicy powstał w 2005 roku z inicjatywy garstki miłośników Alfy Romeo, które szukały wygodnego medium do komunikowania się ze sobą. Powstało forum dyskusyjne, które służy nam do dziś, i to dzięki niemu powstała idea zlotu ogólnopolskiego.

 

Tegoroczny zlot jest już trzecim organizowanym przez Rafała Matlaka w okolicach Żywca i odbędzie się w dniach 12-21 sierpnia 2016 roku. Pierwszy zlot w tym miejscu odbył się okrągłe 10-lat temu. Z okazji tej rocznicy nadchodzący zlot musiał być wyjątkowy. I będzie. Sam czas trwania to aż 9 dni, a lista atrakcji już jest wyjątkowo długa, są nimi m.in. koncert, tyrolka, ścianka wspinaczkowa, karting i oczywiście rywalizacja na torze. Coraz większa popularność poprzednich zlotów zgromadziła rzesze sponsorów którzy przygotowali wyjątkowe nagrody dla zlotowiczów.

Rywalizacja “torowa” odbędzie się na Torze Fiat Auto Poland w Tychach. Alfaholicy wiedzą co wszyscy Alfiści lubią najbardziej – jazdę na zakrętach dlatego tego typu zawody są już tradycją. No i… rajd turystyczny realizowany wspólnie z Automobilklubem Cieszyńskim. Jest to bardzo ciekawy sposób uprawiania turystyki przy współpracy z samochodem. Uczestnicy dostają zadania rozsiane na mapie, ten kto pierwszy rozwiąże wszystkie zagadki zwycięża. Ale przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i zwiedzanie regionu.

Na zakończenie zlotu jak zawsze odbędzie się rozdanie nagród przygotowanych przez naszych sponsorów. W tym roku do wygrania jest m. in. profesjonalny chip tuning, usługi, bony rabatowe nawet o wartości 1000 zł.

Zapisy na zlot trwają do końca marca, więc czasu jest niewiele. Zapraszamy wszystkich miłośników Alfy Romeo do uczestnictwa. Więcej informacji na naszym forum.

 

Źródło. alfaholicy.org

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: