Supersamochodami po śniegu

Chciałoby się powiedzieć typowy weekend w Szwajcarii, ale tak naprawdę to – THE ICE St Moritz 2019, a dokładnie międzynarodowy konkurs motoryzacyjnego piękna w zimowej scenerii. Zobaczcie wideo z tego wydarzenia.

Zlotów miłośników samochodów na całym świecie nie brakuje. Głównym tłem jednak takich spotkań są pory letnie lub wiosenne ze Słońcem w roli honorowej. Co zrobić jeśli jednak mieszka się w alpejskim klimacie? Nie przejmować się i zaprosić mnóstwo super aut na śnieżny tor.

Przecież bogaci kolekcjonerzy nie zawsze chcą swoje perełki trzymać pod kocem w garażu. Taka okazja do bezpiecznej frajdy w klasycznych Porsche, Ferrari lub nowszych Pagani nie trafia się codziennie. The ICE to impreza, która ma już swoją renomę i ściąga wiele unikatów.

A nawet jeśli te auta już gdzieś widzieliście, to na pewno nie w zimowej aurze na śliskiej nawierzchni. To jak niektóre samochody się tam męczą jest aż przykre… ale warte obejrzenia!

Źródło: Youtube


Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: