Marka Toyota – rozwiązanie idealne dla flot

Twoja firma potrzebuje własnej floty samochodowej? A może już taką posiada, ale jej obsługa i finansowanie stanowi znaczące obciążenie? Dzięki marce Toyota i atrakcyjnej ofercie biznesowej leasingu dla flot, utrzymanie pojazdów okaże się dziecinnie proste.

 

Postaw na doświadczenie

Japoński koncern Toyota Motor Corporation działa w branży motoryzacyjnej od prawie 100 lat, będąc jednym z wiodących producentów i dystrybutorów samochodowych na całym świecie. Tym samym, Toyota jest również wiarygodnym partnerem biznesowym, który zapewni Ci innowacyjne programy finansowania i najmu oraz kompleksową obsługę wszystkich samochodów w Twojej firmie.

 

Samochód – wizytówka Twojej firmy

Reprezentacyjne modele aut podwyższają prestiż firmy, czyniąc ją bardziej profesjonalną i godną zaufania. Samochody z logotypem Toyota, to pojazdy uosabiające solidność i nowoczesność – stanowią więc idealne dopełnienie wizerunku Twojego przedsiębiorstwa. A to nie wszystko! Dobry model służbowego auta to duża motywacja dla pracowników, którzy siedząc ,,za kółkiem” prestiżowego samochodu, chętniej będą dopełniali swoich obowiązków.

 

Gwarancja oszczędności

Marka Toyota robi co może, aby korzystanie z jej pojazdów było jak najbardziej opłacalne i ekonomicznie. Zasada ta dotyczy tak klientów indywidualnych, jak i firm, w których ograniczony budżet wymusza rozsądną politykę wydatkowania. Przede wszystkim musisz pamiętać o jednym – koszt to nie cena. Nie koncentruj się więc jedynie na uzyskaniu jak największego upustu na samochody, ale pomyśl o całkowitych wydatkach, które wynikają z paliwa, serwisu czy ubezpieczenia. Toyota posiada jedne z najkorzystniejszych na rynku parametrów TCO (Total Cost of Ownership). Dodatkowe korzyści ekonomiczne uzyskasz, inwestując np. w samochody z napędem hybrydowym.

 

Atrakcyjny leasing

Przyjrzymy się bliżej ofertom leasingowym, z których możesz skorzystać. Do wyboru masz dwie ścieżki – pakiet Standard Leasing, bądź też bardziej rozwinięty program Leasing SmartPlan. Standard Leasing to oferta nastawiona na tradycyjne rozwiązania dla wszystkich, poszukujących wysokich kosztów i niskiego wykupu. Zaletą oferty jest jej elastyczność (warunki dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb; okres trwania umowy od 24 do 60 miesięcy), korzyści podatkowe (odliczenie VAT-u, raty jako koszty uzyskania przychodu) oraz krótki czas oczekiwania na decyzję – załatwienie formalności trwa do godziny i nie zawsze wymaga uiszczania wpłaty wstępnej, a wszystko odbywa się bezpośrednio w stacji dealerskiej. Leasing SmartPlan to oferta rozszerzona, zapewniająca szerszy zakres usług – wśród nich m.in. niższą ratę leasingu, kompleksową obsługę serwisową, samochód zastępczy (w razie problemów z własnym autem) oraz dodatkowy komplet opon, składowanych bezpłatnie w magazynie.

 

Dowiedz się więcej

Ze szczegółami oferty dla biznesu, mogą się Państwo zapoznać w intrenecie. Zapraszamy na portale autoryzowanych dealerów marki Toyota, w tym na stronę salonu samochodowego Toyota Konsek Sosnowiec.

 

Źródło: Toyota  / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: