Pasja do programowania i głowa pełna pomysłów na biznes, dały początek silnej firmie na rynku twórców oprogramowania dla branży TSL. Założyciele Marcos Bis zbadali dogłębnie problemy i potrzeby swoich przyszłych klientów. Taka strategia pozwoliła w 1992 r. rozpocząć działalność i tworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczne dla transportu i spedycji. Od ponad 30 lat firma zapewnia klientom wsparcie programistów, architektów i konsultantów. Od 2020 r. Marcos Bis i Grupa Inelo łączą wspólne wysiłki, aby holistycznie zajmować się pomocą skierowaną do firm transportowych, kierowców czy spedytorów. Innowacyjne rozwiązania programistyczne i połączenie wielu lat doświadczeń obu firm, dają klientom poczucie bezpieczeństwa, pomocy i odciążenia w codziennej pracy.
Oprogramowanie dla transportu Marcos Bis
Osiąganie celów biznesowych, a przy tym mniej stresów, łatwiejsza praca i większy zysk, to brzmi jak bajka, ale jest możliwe przy wsparciu Marcos Bis. Oprogramowanie najwyższej jakości, tworzone w oparciu o obowiązujące przepisy i kompatybilne z systemami operacyjnymi to domena marki. Stworzona przez nią aplikacja mKierowca została wyróżniona podczas Mobile Trends Conference.
Doświadczenie zdobywane latami pozwala firmie na oddawanie w ręce klientów produktów takich jak np. TMS Nawigator. Jest to narzędzie opracowane przez specjalistów, które pozwala kompleksowo zarządzać procesami transportowo-spedycyjnymi. Jest zintegrowany z aktualnymi mapami oraz urządzeniami telemetrycznymi w pojazdach. Charakteryzuje go funkcjonalność, elastyczność, efektywność i skalowalność. Składa się z kilkunastu modułów, dających możliwość zarządzania pracą na etapie planowania, kontroli, realizacji i rozliczeń. Moduły te to: zlecenia, faktury, koszty, kasa, kontrahenci, warsztat, poczta, magazyn, brama, zezkar, rokos, mapa, komunikator i CRM. Ich zastosowanie umożliwia indywidualne dostosowanie narzędzia do potrzeb klienta oraz pozwala na etapowanie procesu wdrażania.
Określenie celu jest pierwszym krokiem do wprowadzenia TMS Nawigator do firmy. Rozmowa z wykonawcą pozwoli rozeznać się w posiadanych środkach, istniejących w firmie procesach, oczekiwaniach, wymaganiach czy sposobach realizacji pracy. Cały etap analizy podsumowany zostaje dokumentem końcowym. Fizyczne wdrożenie systemu to instalacja dedykowanego oprogramowania oraz jego dostosowanie do wytycznych określonych w analizie. Przygotowane zostają szablony dokumentów i druków, a narzędzie jest tak modyfikowane, aby jego funkcje były w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Kolejny niezbędny krok to szkolenia dla pracowników na wszystkich stanowiskach, zapoznanie ich z obsługą i pracą z TMS Nawigator. Klient objęty jest również obsługą serwisową w pakietach: Złoty, Komfort i VIP. Ma to znaczenie przy aktualizacjach programu i rozwijaniu jego funkcjonalności.
Solidne fundamenty, lata dobrych praktyk
Marcos Bis za wdrażane rozwiązania zdobywa uznanie klientów, którzy od lat pracują z oferowanymi narzędziami. Marki takie jak Elkor, Elmex, Euro-Pegaz i wielu innych, cenią sobie współpracę z Marcos Bis za pomoc we wdrożeniu innowacji, możliwość łatwiejszego zbierania i przetwarzania danych oraz zwiększenie wydajności pracy. W osiąganiu celów biznesowych tego typu współprace otwierają nowe możliwości przy wykorzystywaniu dotychczasowych zasobów.
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: https://mbis.pl/.
Źródło: Marcos-bis / art. sponsorowany