Motopodprad.pl

Letnia oferta kosmetyków samochodowych HUZAR

asset 1229cc07477196e0db243318f4c65646

Na półkach przystacyjnych sklepów sieci Polskie Stacje Paliw HUZAR dostępne są letnie płyny eksploatacyjne i kosmetyki do pielęgnacji auta. W ofercie znajdują się płyny CZYSTA SZYBA oraz najnowszej generacji kosmetyki z serii CZYSTE AUTO.

W bogatej ofercie preparatów rekomendowanych przez PSP HUZAR znajdują się kosmetyki umożliwiające kompleksowe przygotowanie auta do letnich podróży. Wszystkie preparaty cechują się wysoką jakością, wydajnością oraz szybkością i skutecznością działania, zatem zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Użytkowników z pewnością ucieszy specjalny płyn do usuwania pozostałości po owadach – skutecznie usuwa nawet najbardziej oporne pozostałości organiczne, jednocześnie zabezpieczając powierzchnię przed ponownym osadzaniem się nieczystości. Z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami na powierzchniach szklanych szybko poradzi sobie płyn do szyb i lusterek, który może być używany także do czyszczenia reflektorów. Warto zadbać także o koła. W zestawie kosmetyków znajduje się delikatny, ale niezwykle skuteczny płyn do czyszczenia felg, którego specjalna formuła sprawia, że może być używany do wszelkiego rodzaju kołpaków i felg. Płyn do czyszczenia opon nie tylko wyczyści, ale także zakonserwuje ogumienie, dzięki czemu posłuży nam znacznie dłużej. W ofercie dostępny jest także profesjonalny płyn do czyszczenia silnika. Ten nieinwazyjny kosmetyk sprawdza się w walce z uporczywym pozostałościami smaru i płynów.

kosmetyki_czysteauto

HUZAR przewidział także kosmetyki dla wnętrza auta – zadaniem specjalnie opracowanych preparatów do czyszczenia kokpitu i tapicerki jest sprawne usunięcie brudu powstałego w sezonie zimowym. Z kolei powierzchnię naszego auta doskonale zabezpieczy płyn hydrowosk, nadając jej połysk i elegancki wygląd. Ostatnim etapem przygotowania auta do sezonu letniego jest uzupełnienie zbiorniczka płynem do spryskiwaczy CZYSTA SZYBA :)

Kosmetyki HUZAR dostępne są na rynku od wielu lat, a Klienci doceniają ich profesjonalną formułę, skuteczność działania i łatwość użycia.

Zródło: Huzar / art. sponsorowany

Exit mobile version