Lamborghini z LEGO?

Niedawno pokazywałem Wam jak składa się z klocków Land Rovera Defendera, a duński producent już zapowiada nowość. Jest jednak w tym trochę tajemniczy, bo znamy tylko markę – Lamborghini.

Motoryzacyjnych zestawów od Duńczyków mamy już sporo. Sprzedają się nieźle i wzbudzają zachwyt motoryzacyjnych fanów. Nie ma się co dziwić, w końcu współpraca profesjonalnych firm musi dawać doskonały efekt.

Lista produktów obfituje w parę modeli Porsche, wspomniany Land Rover lub Ford albo ogromne Bugatti Chiron. Teraz w serii LEGO Technic pojawi się włoska marka z bykiem na masce. Nie znamy jednak modelu.

Po powyższym zdjęciu możemy szacować, że będzie to elektryczny Sian. Nie znamy ilości elementów, ale będzie ich na pewno kilka tysięcy (ponad 3 ?). Skala auta to 1:8, a cena na pewno powyżej 1000 złotych.

Niestety debiut zabawki zaplanowany jest dopiero na 1 czerwca 2020.

Konrad Stopa
fot. LEGO

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: