“Kupię każdego trupa” – doskonałe hasło dla skupu używanych samochodów, prawda?

Nazywanie starych samochodów w kiepskim stanie technicznym “trupami” jest całkiem powszechne i raczej nikogo nie szokuje. Baner reklamowy ze zdjęciem samochodu i hasłem “kupię każdego trupa” nie wzbudziłby raczej wielkich kontrowersji, ale…

…właściciel jednego z poznańskich skupów zdecydował się umieścić to hasło nie na banerze, lecz na samochodzie. A konkretniej rzecz biorąc – na karawanie.

%name
fot. Wojtek Wardejn (Radio Poznań)

Poznaniakom się to nie spodobało

Slogan umieszczony na czarnym karawanie od Mercedesa nie budzi pozytywnych skojarzeń. Dopiero po przyjrzeniu się widać, że jest to reklama skupu samochodów. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że samochód stoi w strefie płatnego parkowania, a za szybą uzbierała się już spora kolekcja mandatów za parkowanie bez opłaty.
Właściciel skupu uważa jednak, że reklama przyciąga uwagę, czyli działa, a do tego słyszy wiele pochwał na temat swojej pomysłowości.

Nie jestem pewny, czy tak jest w rzeczywistości. Cenię pomysłowe i kreatywne reklamy, ale tutaj kogoś chyba poniosło. A może uważacie inaczej? Dajcie znać w komentarzach!

Wojciech Kaleta
Zdjęcia: Wojtek Wardejn (Radio Poznań)
Źródło: radiopoznan.fm

Dyskusja

komentarzy

Wojciech Kaleta

Student dziennikarstwa i pasjonat motoryzacji. Pisanie na bloga to dla niego praktyka zawodowa i jednocześnie rozrywka po dniu na uczelni. Na Instagramie prowadzi profil @furykalety, gdzie wrzuca zdjęcia ciekawych samochodów.