Kup BMW z 2017 roku taniej!

Blisko 700 pojazdów z rocznika 2017 dostępnych w specjalnych cenach w sieci 3 salonów dealera BMW Inchape Motor Polska. Inchcape przygotował również wyjątkowe finansowanie w postaci oferty Comfort Lease 1%.

 

Oferta noworocznych wyprzedaży trwa w najlepsze. Międzynarodowa grupa dealerska Inchcape, będąca w Polsce przedstawicielem marek BMW oraz MINI również przygotowała specjalną propozycję dla swoich klientów. W ofercie rocznika 2017 znajduje się łącznie blisko 700 nowych i używanych pojazdów w trzech salonach firmy – w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Całość dostępna jest jednak niezależnie od miasta. W przypadku, gdy preferowany model dostępny jest w innym salonie, Inchcape na życzenie może sprowadzić go do najbliższej klientowi placówki.

Co więcej, oferta podlega wyjątkowemu finansowaniu z niską ratą miesięczną. BMW Comfort Lease 1% pozwoli na zakup nowego samochodu z minimalną opłatą wstępną wynoszącą 5% oraz dogodną ratą miesięczną, wynoszącą zaledwie 1% wartości auta. W ofercie BMW Comfort Lease wartość końcowa jest gwarantowana, a klient ma do wyboru aż trzy warianty: Pierwszy, dokonuje wyboru nowego modelu, zwracając u dealera dotychczasowy; drugi to wykup pojazdu; trzeci jest ponownym finansowaniem wartości rezydualnej.

 

bmw 120d 8 Kup BMW z 2017 roku taniej!

 

– Comfort Lease to oferta skierowana do klientów, którzy wolą użytkować samochód niż go posiadać. Jest również rozwiązaniem tańszym od tradycyjnych form finansowania, przykładowo: miesięczny koszt leasingu w przypadku BMW X1 wynosi zaledwie 1570 zł. Co ważne, już po trzech latach klient może cieszyć się zupełnie nowym samochodem – twierdzi Marcin Słomkowski, Dyrektor Generalny Inchape Motor Polska, dealera będącego od 9 lat numerem jeden w sprzedaży usług finansowych w sieci BMW.

W przypadku gdy klient zdecyduje się na finansowanie własne, może liczyć na dodatkowe upusty sięgające nawet 40 tys. złotych! Więcej informacji oraz wybrane modele znajdziesz pod adresem: http://bmw-inchcape.pl/xokazji

 

Źródło: Inchcape Motor Polska / mat. partnera

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: