Krzysztof Hołowczyc gościem Motor Show

Michelin i Top Gear zapraszają na stoisko „Technologia motosportu w twoim samochodzie”. Podczas targów zaprezentowane będą po raz pierwszy w Polsce dwa samochody: rallycrosowy Ford Fiesta Krzysztofa Hołowczyca oraz Nowy Ford Focus RS. 

 

Krzysztof Hołowczyc, trzykrotny rajdowy mistrz Polski oraz pierwszy Polak, który stanął na podium Dakaru w kategorii samochodów będzie gościł na naszym stoisku podczas pierwszego dnia otwartego Motor Show, 1 kwietnia 2016 roku. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami zastosowanymi w oponach Michelin, a na wszystkie trudne pytania odpowie ekspert Michelin w tej dziedzinie.

 

Wysoką dawkę adrenaliny zapewni jedyny w Polsce profesjonalny symulator firmy Ragnar. Dzięki niemu, odwiedzający nasze stoisko będą mieli okazję poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy!

 

Źródło: http://www.motorshow.pl

 

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: