Konkurs: Xblitz R7

Walentynki tuż tuż, więc czas na konkurs! Mimo, że rozdzielacz gniazd marki Xblitz może nie mieć za wiele wspólnego z miłością, to na pewno się przyda. Zapraszamy do udziału!

Do 14 lutego zostało jeszcze kilka dni i co roku miliony osób mają problem jak zaskoczyć swoją ukochaną osobę. Nie potrafimy jednoznacznie Wam pomóc, ale może sami macie jakieś pomysły?

To właśnie nasze zadanie konkursowe. Wystarczy, że na maila redakcja@motopodprad.pl prześlecie odpowiedź na pytanie:

Co kupić motofanowi na walentynki?

Konkurs trwa przez tydzień do końca dnia 18 lutego bieżącego roku. Regulamin znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, żeby dodać do odpowiedzi swoich donach i oświadczenia:

„Akceptuję regulamin konkursu “Xblitz ” i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na warunkach określonych w regulaminie w celu przeprowadzenia konkursu przez właściciela strony www.motopodprad.pl, jako administratora danych osobowych.”

A jaka nagroda?

Dzisiaj do wygrania jest jeden rozdzielacz gniazd z USB marki Xblitz. Więcej o R7 przeczytacie w teście, ale to naprawdę sprzęt dobrej jakości.

I co najważniejsze przydatny!

Xblitz r7 5 1024x768 Konkurs: Xblitz R7

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: