[Konkurs] Wygraj żarówki OSRAM

Uwaga, uwaga, ogłaszamy kolejny konkurs! Tym razem będzie związany z oświetleniem naszych pojazdów i będzie można w nim wygrać oryginalne żarówki OSRAM Night Breaker oraz nagrody niespodzianki od firmy OSRAM.


Każdy kierowca czasem kupuje żarówki do swojego samochodu. Czy jednak na pewno dokonujemy tych zakupów w pełni świadomie? Czy zwracamy uwagę na to, co ważne dla naszego bezpieczeństwa?

By wziąć udział w konkursie wystarczy do 30 kwietnia 2016 roku na adres redakcja@motopodprad.pl wysłać mailem odpowiedź na poniższe pytanie:

  • Na co należy zwrócić uwagę, by mieć pewność, że kupujemy oryginalne produkty?

 

Nagrodzimy 4 najciekawsze odpowiedzi upominkami! Regulamin konkursu tutaj, a co można wygrać?

  • 1 miejsce – Żarówki Night Breaker H7 + latarka LEDInspector + latarka Crosser (duża)
  • 2, 3, 4 miejsce – latarka Crosser (mała)

 

Firma OSRAM już od kilku miesięcy prowadzi kampanię pod hasłem „Żarówka czy świeczniówka”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na ogromne znaczenie, jakie ma właściwe oświetlenie na drodze, wyrobienie w kierowcach nawyku sprawdzania, czy kupują oryginalne produkty oświetleniowe do samochodów i edukowanie ich pod kątem bezpieczeństwa na drodze.

Producent oświetlenia przygotował szereg narzędzi, które pomogą konsumentom bezpiecznie kupić produkty, a także zweryfikować ich oryginalność. Uruchomiony został program certyfikowanych sprzedawców internetowych oraz specjalny serwis internetowy www.czyoryginal.pl, gdzie na podstawie zdjęć wykonanych np. smartfonem można sprawdzić, czy produkt jest oryginalny. Nowe produkty wyposażone są także w specjalne kody na trzonku i na opakowaniu, które gwarantują jakość i bezpieczeństwo.

 

Linia produktów Osram [Konkurs] Wygraj żarówki OSRAM

 

Obserwujemy rozszerzającą się skalę zjawiska obniżania jakości produktów, oszukiwania klientów przez niektóre sklepy i podszywania się pod markowych producentów – ujawnia Magdalena Bogusz, marketing manager speciality lighting w OSRAM. Nie wszyscy o tym wiedzą, dlatego chcemy zwrócić uwagę na ten problem i przestrzec kierowców przed kupowaniem źródeł światła z niesprawdzonych źródeł – dodaje.

W kampanię zaangażował się Kuba Bielak, dziennikarz motoryzacyjny i właściciel Akademii Bezpiecznej Jazdy, dla którego wybór jest jasny – zawsze inwestuje w oryginalne i bezpieczne żarówki samochodowe i lampy ksenonowe. Oryginalne oświetlenie to jakość i pewność, że wszystko działa jak należy – mówi Kuba Bielak. Nie warto oszczędzać na światłach samochodowych, bo są one czymś, od czego zależy nasze bezpieczeństwo na drodze. A we własne życie na pewno warto zainwestować.

Więcej na temat samej akcji można znaleźć na stronie www.oryginalneibezpieczne.pl.

 

 

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: