Konkurs: Wideorejestrator Navitel R200 NV

Tak jak zapowiadaliśmy w teście wideorejestratora Navitel R200 NV dzięki uprzejmości firmy Navitel mamy dla naszych czytelników konkurs. Chcesz mieć kamerę samochodową? Nic prostszego. Weź udział w naszym konkursie i trzymaj kciuki!

Zadanie konkursowe jest proste i przyjemne. Odpowiedz na poniższe pytanie, a my wybierzemy najciekawszą odpowiedź i nagrodzimy ją rejestratorem Navitel R200 NV, którego test możecie przeczytać tutaj.

Pytanie konkursowe

Jakich nieprzyjemnych sytuacji udałoby się Tobie uniknąć mając na pokładzie auta kamerkę samochodową?

Każdy kierowca miał z pewnością co najmniej jedną taką sytuację w życiu.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na redakcyjną skrzynkę pocztową: redakcja@motopodprad.pl  w tytule wpisując “Konkurs Navitel R200 NV“.

Navitel R200 NV to wideorejestrator samochodowy nagrywający obraz w rozdzielczości Full HD przy pomocy obiektywu o kącie widzenia 140 °. Kamerka obsługuje karty pamięci o maksymalnej wielkości 64 GB.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj, a sam konkurs potrwa do 11 sierpnia 2019.

Navitel R200 NV 5 1024x678

Dyskusja

komentarzy

Arek Jurczewski

W samochodzie spędza znaczną część swojego życia. Lubi przejażdżki bez większego celu, byle jechać. Ma fioła na punkcie jednego z rodzimych zespołów muzycznych, dlatego przemierzanie kraju wzdłuż i wszerz siedząc za kierownicą nie jest mu obce. Na co dzień jeździ Saabem, który jest niewiele młodszy od niego. W wolnych chwilach lubi samemu pogrzebać przy samochodzie, z różnym skutkiem. Najnowszy cel motoryzacyjny? Zakup auta, doprowadzenie do znośnego stanu, poznanie na wylot i wyruszenie na następną edycję Złombola. Zawodowo związany z informatyką.