Konkurs “Tenzi na zimę”

Jako, że pierwszy śnieg już za nami, najwyższa pora przygotować samochód na tę przykrą porę roku. Zima dość mocno atakuje nasze auta, więc mamy dla was niespodziankę – konkurs z firmą TENZI.

 

W ten haloweenowy dzień postanowiliśmy nie straszyć, a wręcz przeciwnie – być tymi dobrymi. Odpowiadając na bardzo proste pytanie trzy osoby mogą wygrać spory zestaw kosmetyków do mycia zarówno wnętrza, jak i karoserii samochodu. By zachęcić Was jeszcze bardziej dodam, że wartość każdego zestawu to około 150-200 złotych. Co trzeba więc zrobić?

 

Do 8 listopada na naszego redakcyjnego maila (redakcja@motopodprad.pl) wystarczy przesłać jak najciekawszą odpowiedź na pytanie:

  • Jak przygotowujesz samochód na zimę?

Wiecie, że lubimy kreatywność, więc trójka szczęśliwców będzie mogła jeszcze w listopadzie wypucować swoje auta. Nie przedłużając – czas start!

 

23107309 1713602675339949 1641921498 o Konkurs Tenzi na zimę

 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: