[Konkurs] Opisz najdziwniejszą sytuację na drodze

Aby umilić Wam poniedziałek, a dla niektórych tę śnieżną apokalipsę przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Tym razem nigdzie nie pojedziecie, ale nagroda potowarzyszy Wam dłużej niż jeden dzień.

 

Ta niespodzianka to konkurs z pytaniem otwartym, które na pewno nie sprawi Wam żadnych trudności. Do wygrania rejestrator DVR od firmy Prestigio.

Opisz najdziwniejszą sytuację spotkaną przez Ciebie na drodze

Odpowiedzi wysyłajcie na redakcja@motopodprad.pl, a najbardziej kreatywna osoba dostanie od nas urządzenie. Macie czas do 21 października 2015 roku.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

 

Co nie co o samej nagrodzie:

Prestigio Roadrunner 550

Wielofunkcyjny RoadRunner 550 to nowy samochodowy rejestrator trasy, który zapewnia nagrania w jakości Full HD. To nowoczesny i stylowy element wnętrza samochodu – zaprojektowany tak, by twoje podróże były bezpieczne i przyjemne.

Prestigio RoadRunner 550 to absolutnie nowy rejestrator trasy Full HD w stylowej i bardzo przenośnej formie. Urządzenie wyposażono w technologię wykrywania ruchu, czujnik kolizji oraz system elektronicznej stabilizacji obrazu, aby doskonale uchwycić twoją trasę na drodze.

 

DVR 550
Jakość nagrań Full HD
Full HD (1920*1080P) oraz systemy elektronicznej stabilizacji obrazu pozwalają uzyskać najwyższej jakości nagrania.

Wyświetlacz LCD TFT 2,7″
Zamontuj nową kamerę samochodową i oglądaj wyraźne filmy na 2,7-calowym wyświetlaczu TFT LCD.
Stylowe urządzenie
Nadaj wnętrzu swojego auta styl nowoczesnym i gustownym urządzeniem.

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: