Konkurs Mio C312 – wyniki

Zaskakujecie nas z konkursu na konkurs – ponad 300 chętnych na wideorejestrator po prostu nas onieśmiela. Na szczęście wszystkie odpowiedzi są ciekawe, więc cieszymy się, że nasza zabawa tak Was angażuje. Zobaczmy kto wygrał.

Odpowiedzi były naprawdę przeróżne. Głównie chcieliście podarować kamerkę rodzicom, rodzeństwie, dzieciom lub drugim połówkom oraz oczywiście… sobie. Owszem ktoś chciał zaskoczyć sąsiada lub św. Mikołaja więc faktycznie kreatywnie, ale najważniejsze było uzasadnienie takiego wyboru.

I tym przekonała nas Pani Mirosława z Grodziska Wielkopolskiego. Mamy nadzieję, że córka będzie zadowolona z nagrody, która jeszcze dzisiaj zostanie do Pani wysłana.

Dziękujemy wszystkim za udział i myślę, że to nie ostatni konkurs na naszym blogu. #StayTuned

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: