[Konkurs] LEGO® Speed Champions

Firma LEGO wypuściła na rynek specjalną serię wyścigową LEGO® Speed Champions, którą możecie teraz wygrać w naszym konkursie!

Dokładnie o samej serii możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule, ale dla przypomnienia LEGO z czołowymi markami Porsche, McLaren oraz Ferrari zaprojektowało kilka modeli w pomniejszonych wersjach. Do tego dorzucili parę wyścigówek, PITSTOP oraz ciężarówkę F1. Dzięki temu zarówno mali, jak i duzi chłopcy będą mogli układać wszystko co przyniesie im wyobraźnia.

 

2015 03 09 13 03 49 LEGO Speed Champions Zabawa Dzieci 2 Przeglądarka fotografii systemu Windows

 

 

Czwórka szczęśliwców otrzyma od nas jeden zestaw klocków. Do wygrania są modele: Ferrari LaFerrari, Porsche 918 Spyder, McLaren oraz Ferrari 458 Italia GT2. Wyślemy je losowo do laureatów.

Co trzeba zrobić? Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe:

 

Który z podanych samochodów wyścigowych chciałbyś prowadzić podczas prawdziwego wyścigu i dlaczego?

 

 

Konkurs trwa od 10 marca 2015 do 24 marca ! Regulamin dostępny jest tutaj.

Nagrody wyślemy pocztą.

Odpowiedzi wysyłajcie na nasz adres mailowy – redakcja@motopodprad.pl

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: