Konkurs “Koniec wakacji z Xblitz”

Aby umilić 1 września razem z firmą Xblitz przygotowaliśmy dla Was konkurs! Możecie wygrać jeden z profesjonalnych uchwytów na telefon, które są też jednocześnie ładowarką. Są chętni?

Oczywiście nie zamierzamy męczyć naszych czytelników i konkurs będzie bardzo prosty. Wystarczy, że odpowiecie mailowo na jedno pytanie, a my wybierzemy 5 najciekawszych odpowiedzi i je nagrodzimy odpowiednimi uchwytami.

Zadanie konkursowe to:

Opisz gdzie byłeś na wakacjach swoim samochodem!

Odpowiedź należy przysłać mailem na redakcja@motopodprad.pl . Pamiętajcie by do zgłoszenia dodać regułkę:

Akceptuję regulamin konkursu “Koniec wakacji z Xblitz” i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na warunkach określonych w regulaminie w celu przeprowadzenia konkursu przez właściciela strony www.motopodprad.pl, jako administratora danych osobowych.

Nagrody to:

uchwyty xblitz 3 1024x768

1.Uchwyt Xblitz G750 Pro

Uchwyt samochodowy Xblitz G750 PRO posiada funkcję ładowarki indukcyjnej w najpopularniejszej wśród smartfonów technologii QI. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz przejmować się niskim stanem baterii przed podróżą. Uchwyt nie dość, że przytrzyma Ci telefon w wygodnej pozycji, która ułatwi Ci obsługę GPS w czasie podróży, ale także podładuje baterię urządzenia. To jednak nie wszystko! Xblitz G750 PRO to naprawdę nowoczesny uchwyt. Teraz nie musisz sam zamykać telefonu w uchwycie, dzięki czujnikowi zbliżeniowemu uchwyt zrobi to sam!

uchwyty xblitz 2 1024x768

2. Uchwyt Xblitz G550

Uchwyt samochodowy z ładowaniem indukcyjnym Xblitz G550
Wygodny uchwyt samochodowy Xblitz G550 z funkcją bezprzewodowego ładowania smartfona. Automatyczny zacisk otwiera się, gdy zbliżysz do niego telefon i zaciskuje się, utrzymując urządzenie stabilnie w miejscu. Uchwyt montowany jest w kratkę wentylacji Twojego pojazdu.

uchwyty xblitz 4 1024x768

3. Uchwyt G100 (takich mamy 3)

Magnetyczny uchwyt samochodowy do kratki wentylacyjnej

Konkurs trwa przez tydzień od dziś do końca dnia 8 września 2020 roku. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: