Site icon Moto Pod Prąd

Konkurs „Alkomat na walentynki”

fitalco black

fitalco black

Do walentynek postanowiliśmy podejść nowocześnie – organizując dla naszych czytelników konkurs z ciekawymi nagrodami. I nie chodzi o czekoladki. Alkomaty, które są do wygrania mogą się przydać nie tylko po romantycznej randce.

Razem z dystrybutorem alkomatów FitAlco przygotowaliśmy 2 podręczne urządzenia, które powinien mieć w zanadrzu każdy kierowca. Jak to mówią – lepiej dmuchać na zimne! Gdybyście nie byli zaznajomieni z tą marką – testowaliśmy już ich sprzęt i szczerze polecamy!

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć nagrodę? W mailu na adres redakcja@motopodprad.pl oprócz danych (imię, nazwisko, adres zamieszkania) trzeba odpowiedzieć na pytanie:

Co jest najlepszym walentynkowym prezentem dla mężczyzn?

Macie czas do 16 lutego do północy!

Do rozdania mamy dwa alkomaty – jak to zazwyczaj bywa liczy się Wasza kreatywność w odpowiedziach. Główna nagroda to FitAlco Black, a drugi alkomat to FitAlco Galaxy Plus. Wartość wspomnianych nagród to kilkaset złotych.

Na walentynki alkomaty.biz przygotowały specjalną promocję, więc jeśli nie chcesz zostawiać przyszłości losowi i zastanawiasz się nad kupnem, nie ma na co czekać bo można oszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

Regulamin konkursu możecie przeczytać tutaj.

Exit mobile version