Konkurs “Alkomat na walentynki”

Do walentynek postanowiliśmy podejść nowocześnie – organizując dla naszych czytelników konkurs z ciekawymi nagrodami. I nie chodzi o czekoladki. Alkomaty, które są do wygrania mogą się przydać nie tylko po romantycznej randce.

 

Razem z dystrybutorem alkomatów FitAlco przygotowaliśmy 2 podręczne urządzenia, które powinien mieć w zanadrzu każdy kierowca. Jak to mówią – lepiej dmuchać na zimne! Gdybyście nie byli zaznajomieni z tą marką – testowaliśmy już ich sprzęt i szczerze polecamy!

 

Co trzeba zrobić, żeby zdobyć nagrodę? W mailu na adres redakcja@motopodprad.pl oprócz danych (imię, nazwisko, adres zamieszkania) trzeba odpowiedzieć na pytanie:

Co jest najlepszym walentynkowym prezentem dla mężczyzn?

Macie czas do 16 lutego do północy!

 

2018 02 08 15 03 17 Konkurs Alkomat na walentynki

 

Do rozdania mamy dwa alkomaty – jak to zazwyczaj bywa liczy się Wasza kreatywność w odpowiedziach. Główna nagroda to FitAlco Black, a drugi alkomat to FitAlco Galaxy Plus. Wartość wspomnianych nagród to kilkaset złotych.

Na walentynki alkomaty.biz przygotowały specjalną promocję, więc jeśli nie chcesz zostawiać przyszłości losowi i zastanawiasz się nad kupnem, nie ma na co czekać bo można oszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

Regulamin konkursu możecie przeczytać tutaj.

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: