Kompakt Renault tylko odświeżony na najbliższy rok

Renault Megane, bo o tym modelu mowa, przeszedł lekki lifting na rok 2014. Wszystkie odmiany modelu stały się bardziej zintegrowane z resztą gamy francuskiego producenta.

Zmiany pojawiły się w przedniej części karoserii, ale obejmują trochę więcej niż jedynie reflektory. Inna jest maska, zderzak, grill, a nawet logo, które zostało powiększone. Dzięki tym zabiegom, przód auta wygląda jak reszta samochodów w gamie Renault. Widzimy np. ogromne podobieństwo do Captura. Nadwozie zmieniło się oczywiście we wszystkich odmianach, również w wersjach RS oraz GT (kombi).

Jeśli chodzi o więcej szczegółów to producent milczy. Jednakże nikt nie oczekuje nowych rozwiązań technicznych, zwłaszcza jeśli chodzi o silniki. Zapewne coś świeżego pojawi się we wnętrzu auta oraz w dodatkowym wyposażeniu, ale to tylko nasze spekulacje.

Premiera Renault Megane po liftingu już za kilka miesięcy. Do tego czasu na pewno będziemy podawać więcej szczegółów na temat tego popularnego kompaktu. Może pojawią się również nowe ceny… Mamy nadzieję, że nie będą wyższe niż obecne!

Konrad Stopa

Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/renault/

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: