Kolejna generacja Nissana Juka owiana tajemnicą

Genewa przyniesie kolejną nowość, tym razem z koncernu Nissana. Wygląd Juke’a na razie owiany jest tajemnicą i nie wiemy za wiele oprócz zapewnień producenta, że to będzie przełom. Ciekawa jaka będzie rzeczywistość.

Wygląd obecnej generacji tego crossover’a jest bardzo kontrowersyjny i trudno powiedzieć, żeby podobał się każdemu. Nowy Juke podobno ma być jeszcze bardziej wyrazisty i oryginalny. Dobrze, że producent będzie dalej kontynuował taką strategię.

2015 nissan juke teaser geneva Kolejna generacja Nissana Juka owiana tajemnicą

Fot: Nissan

O wnętrzu i silnikach auta nie wiemy prawie nic. Wiadomo jedynie, że będzie naszpikowany elektroniką zarówno we wnętrzu samochodu, by poprawić komfort podróżujących, jak i pod maską, by spalanie i bezpieczeństwo było lepsze.

Co ciekawe Nissan podszedł dość innowacyjnie do prezentacji nowego Juke’a. Do 4 marca, gdy zacznie się salon samochodowy w Genewie, Nissan za pomocą portali społecznościowych będzie zdradzał kolejne zdjęcia.

Konrad Stopa

2015 nissan juke facelift spy shots 100455839 l Kolejna generacja Nissana Juka owiana tajemnicą

Fot: motorautohrity.com

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: