Kilkadziesiąt sztuk ciężarówek MAN bez przebiegu na sprzedaż

Niesamowite odkrycie w belgijskich komisach. Na sprzedaż wystawiono kilkadziesiąt ciężarówek MAN 26.321, które maja już swoje lata, ale niewielkie przebiegi.

Pojazdy głównie pochodzą z 1994 roku i ich przebieg wynosi około 500 kilometrów. Po prostu ciężarówki przejechały z fabryki do magazynu. W folii jest jeszcze wnętrze, a wszystkie napędy i silnik nawet niedotarte. Niby stare, a nowe egzemplarze!

Man BElgia 2

Pod maską tych MANów znajduje się 10-litrowa jednostka R6 o mocy 320 KM. Niestety pojazdy nie spełniają żadnej normy EURO (nawet 1, którą zaczęto stosować w 1993 roku). Do obsługi tego silnika służy 16-stopniowa przekładnia manualna znanej marki ZF. Nadwozie stoi na kołach w formacie 6×4.

Cena za takie egzemplarz to około 30 tysięcy euro. Mamy jakiś chętnych ?

Konrad Stopa
fot. 2 bro machinery

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: