Kaski motocyklowe Shark

Kask motocyklowy jest jednym najważniejszych elementów wyposażenia każdego motocyklisty. Chroni on głowę, która w trakcie jazdy motocyklem jest szczególnie narażona na niebezpieczeństwa. Z tego powodu kask motocyklowy musi odznaczać się najwyższą jakością wykonania.

Technologia, która zostaje użyta podczas produkcji kasków jest bardzo ważna, dlatego większość firm decyduje się na najnowocześniejsze rozwiązania i materiały. Jednym z najpopularniejszych producentów kasków motocyklowych jest francuska firma Shark.

Jakie modele kasków Shark są najbardziej rozchwytywane? Shark, czyli bezpieczeństwo, najwyższa jakość i drapieżny wygląd

Firma Shark, czyli francuski producent kasków motocyklowych, zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Marka ta od lat stosuje najnowocześniejsze technologie w produkcji swoich kasków. Shark znany jest też z tego, że ich produkty muszą przejść szereg rygorystycznych testów, zanim trafią na rynek. Taka polityka firmy gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność kasków Shark. Francuski producent ściśle współpracuje z najlepszymi sportowcami, dlatego kaski Shark od lat widoczne są w sporcie motocyklowym, wyścigach, speedway’u, czy motocrossie. Jednymi z najpopularniejszych serii kasków Shark, są:

  • Shark Spartan – ta seria kasków wyróżnia się swoją uniwersalnością. Kaski z serii Shark Spartan świetnie nadają się zarówno dla motocyklistów jeżdżących sportowo, jak i rekreacyjnie. Nowoczesny design, aerodynamiczny kształt, zaawansowany system wentylacji, łatwe mocowanie szybki, czy blenda przeciwsłoneczna sprawiają, że kaski z serii Spartan są niezwykle popularne. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to skorupa skonstruowana jest z włókna szklanego, które ułożone jest w strukturze wieloosiowej. Nowoczesna technologia zastosowana przy produkcji kasków z serii Spartan sprawia, że wyróżniają się one wysokim poziomem bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.
  • Spartan Race – seria Race jest dedykowana zawodnikom startującym w profesjonalnych wyścigach. Kaski Shark z serii Race charakteryzują się doskonałą aerodynamiką, a także spoilerem, który minimalizuje turbulencje wywoływane podczas dużych prędkości. Szyby wizjera w kaskach Shark Race wyróżniają się zaawansowaną konstrukcją o zmiennej grubości. Zastosowanie takiej technologii sprawia, że eliminowany jest problem załamania widzenia w bokach. Skorupa kasków z serii Race wykonana jest z karbonu pokrytego włóknami aramidowymi. Zapewnia to niezwykłą trwałość i odporność. Dynamiczny i zaawansowany system wentylacji pozwala na swobodny przepływ powietrza.

Szukasz niezawodnego kasku? Postaw na kask od francuskiej firmy Shark!

Kaski Shark charakteryzują się najwyższą jakością materiałów i bezpieczeństwem, dlatego są jednymi z najczęściej wybieranych kasków motocyklowych. Ich uniwersalność pozwala na dobranie idealnego kasku do naszego stylu jazdy. Jeśli jesteś zainteresowany kaskami firmy Shark, koniecznie odwiedź stronę sklepu MotoTour https://moto-tour.com.pl/pl/menu/kaski-shark-53134.html, ponieważ znajdziesz tam kaski Shark w atrakcyjnych cenach.

Źródło: Moto-tour / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: